MENU
Vize Notunuzu hemen öğrenin!

Vizenotum Hakkında

T.C Vatandaşlarımız başta Schengen ülkeleri , Amerika Kanada ve İngiltere olmak üzere dünya genelinde bir çok ülkeye seyahat edebilmeleri için , ilgili ülke Konsolosluklarınca verilmiş vize’ye ihtiyaç duymaktadırlar.

Bununla birlikte, vize alabilmek için gerekli şartlar hakkındaki bilgi eksikliği , acele ile gerçekleşen bireysel başvurular, bazı aracı kurumlar tarafından yapılan yanlış bilgilendirme ve yönlendirmeler gibi bir takım durumlar sonucunda konsolosluklarca Vize başvuruları reddedilmekte ve pasaporta RED kaşesi basılabilmektedir. Vize onaylanmasa dahi , Başvuru için döviz olarak ödenen tüm ücretler konsolosluklar tarafından iade edilmemektedir. Üstelik Vize RED kaşesi bulunan pasaport, bir adım sonrasında planlanacak başka bir ülke seyahati için olumsuz bir konsolosluk referansı olarak kabul edileceğinden, Pasaport sahibi RED kaşesinden kurtulabilmek için pasaportunu yeniletmek isteyebilecek ve bu masraflar da pasaport sahiplerince tekrar ödenecektir.

Meridien A.Ş yazılımcıları tarafından geliştirilen ve Dünya’da bir ilk olan Üstün nitelikli Mobil Uygulama Sistemi Vizenotum ile;
Vize gereken ülkelere seyahat edecek Türk Vatandaşlarımız , Vize Notlarını anında öğrenerek başvurularını gerçekleştirebilecek , Vize başvurusunun onaylanabileceğini görebilecektir ya da olası RED sonuçlarını da önceden görebilecektir.

Bu sayede meydana gelebilecek para , zaman ve moral kayıplarının da önüne geçilmesi hedeflenmiştir.

Kullanımı çok kolay olan , üstün yazılım teknolojisine sahip VİZENOTUM ile , Uygulamayı akıllı telefonunuza yüklemeniz yeterlidir. Daha sonrasında , seyahat etmek istediğiniz ülkeyi seçerek bir kaç soru-cevap ile en yakın sonucu VİZENOTUM size anında yazılı olarak bildirecektir.

VİZENOTUM , kullanıcılardan kimlik bilgisi , adres , pasaport bilgisi vb gibi özel bilgileri kesinlikle talep etmez..

Mobil Uygulamayı telefonunuza yüklemeniz ile ilk kullanım ücretsizdir.